Joomla - Simple Video Flash Player

yotau_Joomla için Video Flash Oynatıcı Modül: Joomla siteniz için basit, kullanışlı bir Flash Video Oynatıcı istiyorsanız bu modül tam size göre. Playlist özelliği de olan bu modül sayesinde bir çok formattaki videolarınızı gönül rahatlığı ile yayınlayabilirsiniz. Modül FLV, MP4, MP3, AAC, JPG, PNG, GIF formatlarını ve YouTube Videolarını da desteklemektedir. Modül ayarlarından videoların boyutlarınıve diğer ayarlarını yapabilirsiniz...

Article Module - Modülde İçerik Yayınama

yotau_Article Module - Eğer modül içerisinde herhangi bir yazı, haber vb. göstermek istiyorsanız bu modülü kullanabilrsiniz. Modülü yükleyin, sitenizin istediğiniz modül pozisyonunda yayınlayın. Modül ayarlarında "Select Article" menüsü var ona tıklayarak modülde yayınlamak istediğini yazıyı seçin ve kaydedin. seçmiş olduğunuz yazı modülde yayınlanacaktır...

Sade Görünümlü Dijital Saat modülü

Sade Görünümlü Dijital Saat modülü - Digital Clock Module : Joomla 1.5 kullanıcılarırının kullanabileceği sade görünümlü dijital saat modülü. 

Yatay Üye Giriş Formu - Joomla 1.5

yotau_Joomla 1.5 kullanıcıları Joomla 1.5 kullanıcıları için yatay üye kayıt ve giriş formu. Bir çok ücretli tema ile birlikte gelen ve bu giriş formunu ücretsiz modüllerde de isteyen naısl yapabileceklerini soran bir çok Joomla kullanıcısı mevcuttu. Bunlar için ve bundan sonra yatay üye giriş formu kullanmak isteyenler için ücretsiz, kullanışlı güzel bir üye giriş ve akyıt formu modülü yayınlandı. Bu modülü kullanmak istiyorsanız tema index.php dosyasına ve temanızın xml dosyasına ufak eklemeler yapmanız gerekmektedir. 

Türkiye SüperLig Puan Durumu ve Gelecek Maç Modülleri

superligpuandurumu.jpgEğer sitenizde spor ağırlıklı bir site ise sitenizde Türkiye SüperLig Puan Durumunu ve Türkiye SüperLig Gelecek HAfta Oynanacak Maç durumlarını ziayretçilerinize sunabilirsiniz. Kullanışlı bir yapıya sahip olan bu modül sitelerinde maç sonuçlarını, oynanan ve gelecek hafta oynanacak olan maçları, puan durumlarını yayınlamak isteyenler için kolaylık sağlayacaktır.

JF Elapse - Joomla Tree Menu

joomla_flash_agac_menu.jpgJF Elapse - Joomla Tree Menu 1,0: Joomla 1.5.x için kullanabileceğimiz ağaç menü. Açılır menü de diyebiliriz. Herkes Bir çok özelliğe sahip olan bu menü modülü ücretlidir. Bu menüyü aşağıdaki özelliklerini inceleyip demosuna baktıktan sonra kullanmayı düşünürseniz 9 Euro'yu gözden çıkarmalısınız.
Bazı Özellikleri:
Modülü çoğaltık bir kaç pozisyonda yayınlayabilirsiniz.
Menüler tıklandığı zaman veya maos üzerine geldiği zaman açılabilir şeklinde ayarlanabilir.
Menü rengi, arkafon rengi, menü hareket renkleri ayarlanabilir.
menüler için icon kendiniz belirleyebilirsiniz.
Menünün boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
İstediğiniz kadar üst ve alt menü ekleeybilirsiniz.
Bu ve buna benzer bir çok özelliğe sahiptir...

Sliding Product Categories 1.0.0

Joomla 1.5.x versiyonu için kullanabileceğimiz güzel bir menü. Açılır kapanır özelliğe sahip olan bu menü Virtuemart bileşeni içindir. Virtuemart kategorilerinizi menü olarak yayınlayabilir, bu menünün açılır kapanır olmasını sağlayabilirsiniz. 

Sl
Top