Module Virtuemart vertical menu 1.0.2

Alış verş siteniz varsa ve Virtuemart kullanıyorsanız kategorilerinizi bu modül aracılığı ile Kategorileri ve alt kategorileri açılır menü şeklinde dikey olarak yayınlayabilrisiniz. Bu modül Joomla 1.5.x uyumludur.

ChristmasFeel 1.0.0 - Sitede Kar Efekti

ChristmasFeel 1.0.0 - Sitede Kar Efekti: Joomla 1.5 ve 1.0 için kullanabileceğiniz kay yağma efekti modülü. Tabiki bu modülü sitede sadece kar yağması için değil başka şeyler için de kullanabilirsiniz. Yani sitenizde kar değil de kalp, veya bi firma sitesi ise firmanın ogosu veya kendi resmini, kısacası her şey yağabilir. İndirmiş olduğunuz dosyanın içerisinde snow.gif mevcut. bunun yerine aynı isimle istediğiniz gif resmini koyabilirsiniz. Hangi resmi koyarsanız o resim sitede yağmaya başlayacak.

Kayan, değişen haber, içerik başlıkları modülü

Kayan başlık haber içerik modülüKayan, değişen haber, içerik başlıkları modülü: News Highlighter GK1 modülü bir çok joomla kullanıcısının aradığı özelliklerde bir modül. Sitenize eklediğiniz haberlerin, içerikleri vb. başlıklarının haber sitelerindeki (Haber7.com, internethaber.com) gibi bir geçiş yapmasını istiyorsanız bu modül tam size göre. Hatta modül tek bir geçiş örneği sunmamakta. Aşağıdaki bağlantıdan demosunu incelediğinizde bu geçişlerin farklı şekillerinin olduğunu göreceksiniz. Demosuna bakmadan karar vermeyin!

JSN ImageShow PRO

Joomla için Resim Flash modülü arayanlar için başarılı faklı bir seçenek
JSN ImageShow PRO - Modülün demosu

JSN ImageShow PRO -  Joomla v 1.0 için indir

JSN ImageShow PRO - Joomla v 1.5 için indir

 Gönderen :  By-X

News Show GK3 - Haber Gösterim Modülü

News Show GK3 - Haber Gçsterim ModülüNews Show GK3 - Haber Gösterim Modülü: Joomla kullanıcılarının çok aradıkları modüllerden biri. Joomla ile kurmuş olduğunuz site özellikle haber, bilgi, duyuru vb. içerikli ise bu modül işinizi kolylaştıracaktır. aşağıda özellikelrini sayacağım bu modül anasayfada gösterilecek olan haberlerin yönetiminde bize kolaylıklar sağlıyor. Yeni eklenen haberleri slayt olarak vey klasik oalrak gösterebilme, ayrıca her kategori veya bölümdeki son eklenen habeleri kategori veya bölümler halinde sunabilme, bu gösterimlerin özelliklerini ayarlayabilme, karakter sayılarını, gösterilecek olan haber e link sayılarını vb. belirleyebilme gibi bir çok özelliğe sahip olan bu modül dil dosyası ile birlikte gelmektedir. Yani dil dosyasını istediğiniz şekilde ayarlayabilir, kendi dilinizde veya başka herhangi bir dilde kullanabilirsiniz.

Bu sayfayı arkadaşına tavsiye et modülü

Bu sayfayı arkadaşına tavsiye et modülü: Carlodamo ( send this page to a friend ) 1.2: Joomla kullanıcılarının ihtiyaç duyup da bulamadıkları modül neredeyse yok gibi. İşte bu modül de ihtiyaç duyulan modüllerden biri. Özellikle haber, makale, fıkra, şiir vb yayınlıyorsanız sitenizde ve ziayretçilerinizin bu sayfalardan istediklerini kendi veya arkadaşlarının mailelrine göndermelerini istiyorsanız bu modülü kullanabilirsiniz. Sitemizde de kullandığımız bu modülün ayarları yönetim panelinden değiştirilebilmekte. Basit fakat kullanışlı olan bu modülü kullanıp denemenizi tavsiye ederiz. Bu modül sayesinde sitenizdeki içerikler, doalyısı ile siteniz başkalarına da tavsiye edilmiş olacak.

TC News Scroller - Kayan içerik (Haber) Modülü

TC News Scroller: Joomla 1.5 versiyonu için kullnbileceğiniz güzel bir kayan içerik, haber modülü. Genişliğini, boyunu, arka fonunu kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Arıca kyan içeriğe link de verebiliyorsunuz. Bu modül aracılığı ile herhangi bir kategorideki yazılarınızı kayan içerikler şeklinde yayınlayabilirsiniz.

Top