Camp26 Visitor Data (IP, Proxy, ISP, Country, etc) 1.0

Camp26 Visitor Data (IP, Proxy, ISP, Country, etc) 1.0 : Joomla 1.5.x ve Joomla 1.0.x iel tam uyumlu oaln bu modul ziyaretçi bilgilerini vermektedir. site ziyaretçilerinin ip, Proxy, Ülke, Tarayıcı, Sistem vb. bilgilerini ziyaretçilerinize sitenizde bu modül aracılığı ile sunabilirsiniz...

SBD Akordiyon Menu 0.8.6 - J 1.0 ve J 1.5 Legacy Mod

SBD Akordiyon Menu 0.8.6 - J 1.0 ve J 1.5 Legacy Mod: Joomla için tasarlanmış basit bir akordiyon menu sistemi. Akordiyon menu mouse ile tetiklenerek (mouseover) veya tıklanarak kullanılabilir. Yalnızca birinci seviye uzatılabilir devamı otomatik olarak gelecektir. Şu an joomla 1.5 Legacy modu desteklemektedir.  Önce  XHTML 1.0 Transitional doğrulamasına bakıyoruz, ttp://joomla15.simplebydesign.co.uk bu adresten faydalanabiliriz. Test adresi. Gerekli modül ayarlarını ve parametreleri bulabilirsiniz.

Joomla Featured Articles Module 1.02 - J 1.5

Joomla Featured Articles Module  1.02 - J 1.5: Bu modül sayesinde seçmiş olduğunuz makale başlıkları dikkat çekici bir şekilde görüntülenecektir. Şimdi içerik ID lerinizi yazın ve çalıştırın. İçeriklerinizi (,) ile ayırın.
Güncelleme: İçerik ID lerinizi kullanarak yapabilirsiniz.
Güncelleme2: İstediğiniz makale veya içeriği başlığına göre sıralama ile yapabilirsiniz.
Güncelleme3: Joomla 1.5 desteklemektedir.

Flash Image Colection - Pro Module 1.0 - J 1.5

Flash Image Colection - Pro Module 1.0: Flash Resim Koleksiyonu Modülü: Bu modül resimlerinizi fade efekt (solukluk) vererek göstermenizi sağlar, Joomla 1.5.x veya Joomla 1.0.x.  JPG, GIF, PNG, BMP uzantılı resimlerinizi destekler. Kullanımı oldukça basittir. Resimlerinizi image klasörüne koyun ve modül resimlerini rasgele bir sıralama ile görüntülesin. Bu modül, FireFox, IE6, IE7 ve Opera gibi yorumlayıcılarda test edilmiştir. Aynı şekilde 1.5.0, Joomla 1.5.1, Joomla 1.5.2  Joomla 1.5.x; ve Joomla 1.0.13, Joomla 1.0.15 ile de test edilmiştir.

Visitor Info 1.0 - Ziyaretçi Bilgisi Modülü

Sitenizi ziyaret edenlerin ip adres, browser ve host bilgilerini gösteren bir modül. Bu modülü Joomla 1.0.x ve Joomla 1.5.x Legacy modda kullanbilirsiniz.

YouTube User Specific Videos 0.8 - J 1.5

YouTube Kullanıcı Özel Videoları: Bu ücretsiz modül ile birlikte Youtube.com altında herhangi bir kişinin özel videolarını yayınlayabilirsiniz.
Özellikler Kapsamında:
Otomatik XML güncellemeleri.
Lightbox olarak video görüntüleyebilme. (Ajax Pop-Up Window)
Video görüntülenme sayısı.
Kullanıcı tanımlı dikey/yatay gösterim.
Kullanıcı tanımlı vido ölçü/ebat seçimi

YouTube Most Recent Videos 0.8 - J 1.5

Son Eklenen Videolar Modülü: Bu ücretsiz modül ile birlikte Youtube.com altında herhangi bir kişinin en son göndermiş olduğu (en yeni)/favori videolarını yayınlayabilirsiniz.

Özellikler Kapsamında:
Otomatik XML güncellemeleri.
Lightbox olarak video görüntüleyebilme. (Ajax Pop-Up Window)
Video görüntülenme sayısı.
Kullanıcı tanımlı dikey/yatay gösterim.
Kullanıcı tanımlı vido ölçü/ebat seçimi

Top